Powrót do drEryk: Sukces dzięki wsparciu GuardLogic

Jako przedstawiciel sieci partnerskiej GuardLogic, zawsze doradzamy naszym Klientom w wyborze najlepszych rozwiązań oraz wspieramy ich w codziennej pracy. Nasze wsparcie obejmuje nie tylko pomoc techniczną, ale również kompleksowe doradztwo w zakresie optymalizacji procesów, integracji systemów czy wreszcie rozliczeń z NFZ. Coraz częściej spotykamy się z sytuacjami, w których nasi Klienci, po okresie użytkowania konkurencyjnych systemów, decydują się na powrót do oprogramowania drEryk.

Proces powrotu do drEryk

W ostatnim czasie zgłosił się do nas Klient, który po pięciu miesiącach użytkowania konkurencyjnego oprogramowania zdecydował się na powrót do drEryk. Ta decyzja była wynikiem dokładnej analizy i doświadczeń z nowym systemem, który okazał się mniej efektywny i intuicyjny niż oczekiwano. Dzięki naszemu wsparciu, Klient ponownie zainstalował oprogramowanie drEryk, dzięki czemu zapewnił sobie stabilność, niezawodność oraz najwyższą jakość usług medycznych.

GuardLogic intensywnie współpracował z przychodnią, aby zapewnić płynne przejście i minimalizować wszelkie potencjalne zakłócenia w codziennej pracy. Kluczowe etapy wdrożenia obejmowały:

  1. Pomoc w migracja danych: Pomogliśmy w kompleksowej migracji danych z nowego systemu do drEryk, zapewniając, że wszystkie niezbędne obowiązki i informacje zostały zachowane i poprawnie zaimportowane.
  2. Szkolenie Personelu: Przeszkoliliśmy cały personel medyczny, kładąc nacisk na nowe funkcje i udogodnienia, które zostały wprowadzone w drEryk od czasu ich poprzedniego użytkowania systemu. 
  3. Wsparcie Techniczne: Zapewniliśmy bieżące wsparcie techniczne na każdym etapie wdrożenia, szybko reagując na wszelkie pytania i problemy. Nasz zespół był dostępny zarówno zdalnie, jak i na miejscu, aby zagwarantować pełne zadowolenie Klienta.

Wsparcie i partnerstwo: Klucz do sukcesu

Współpraca z odpowiednim partnerem do rozliczeń i pomocy informatycznej jest kluczowym czynnikiem wpływającym na decyzję przychodni o wyborze oprogramowania. GuardLoogic od 2011 roku świadczymy najwyższej jakości usługi wdrożeniowo-serwisowe dla przychodni i praktyk lekarskich na terenie całego kraju. Zajmujemy się również wsparciem placówek medycznych w szeroko rozumianej współpracy z NFZ. Dzięki temu nasi Klienci mogą skupić się na swojej najważniejszej działalności – opiece nad pacjentami – mając pewność, że wszelkie kwestie techniczne i administracyjne są w najlepszych rękach.

Usługi Oferowane przez GuardLogic

GuardLogic jest zaufanym partnerem w zakresie IT, oferując szeroki zakres usług, które wspierają działanie placówek medycznych. Nasze świadczenia są zaprojektowane tak, aby zapewnić bezproblemowe funkcjonowanie systemów komputerowych oraz oprogramowania. 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą na stronie internetowej GuardLogic.

Odkryj, jak możemy wspierać Twoją placówkę medyczną w zakresie audytu IT, rozbudowy infrastruktury, wdrożenia oprogramowania drEryk i wielu innych. Sprawdź, jak nasze rozwiązania mogą usprawnić codzienną pracę i zwiększyć efektywność Twojej placówki.

Podziękowania i Zadowolenie Klienta

Jesteśmy niezwykle wdzięczni za zaufanie, jakim obdarzyła nas Przychodnia, decydując się na powrót do drEryk. Ich pozytywne opinie i zadowolenie z systemu są dla nas największą nagrodą. To także motywacja do dalszego rozwijania i doskonalenia naszych usług, aby jeszcze lepiej sprostać oczekiwaniom naszych Klientów.

Cieszymy się, że mogliśmy przyczynić się do poprawy jakości usług medycznych świadczonych przez przychodnię. Z niecierpliwością oczekujemy na dalszą owocną współpracę.