Co oferujemy

Oferowane usługi

Audyt obecnych rozwiązań IT – przeprowadzimy dogłębną analizę systemu komputerowego użytkowanego w Państwa placówce i zaproponujemy niezbędne zmiany mając na celu zbudowanie efektywnej platformy sprzętowej, na której będzie pracował drEryk – Gabinet.

Rozbudowa platformy sprzętowej IT – jeżeli będzie to niezbędne przedstawimy konkurencyjną ofertę doposażenia systemu komputerowego w Państwa placówce, a następnie sprzęt dostarczymy, zainstalujemy i uruchomimy. Staramy się wybierać takie rozwiązania, aby inwestycja w sprzęt wystarczyła na lata.

Kompleksowe wdrożenie drEryka – wykonamy wdrożenie obejmujące uzgodnione elementy: instalację, konfigurację, import deklaracji, szkolenie, asystę w pierwszym dniu po wdrożeniu, wsparcie w dalszym okresie. Dopełnimy wszelkich starań, aby Państwa pracownicy czuli się bezpiecznie i komfortowo, gdyż zdajemy sobie sprawę z tego jak wiele wysiłku i czasu trwa opanowanie obsługi nowego systemu.

Kompleksowa obsługa IT – przedstawimy korzystną ofertę opieki nad Państwa systemem IT. Dzięki powierzeniu całości spraw związanych z funkcjonowaniem informatyki w placówce w nasze ręce, oszczędzacie Państwo czas konieczny na kontakty z wieloma dostawcami, a Państwa problem staje się naszym problemem.

Bezpieczeństwo systemu IT – konsultacje i wdrożenie rozwiązań gwarantujących bezpieczne przetwarzanie Państwa danych, którymi są dane osobowe i medyczne pacjentów. Bardzo ważne jest zapewnienie błyskawicznego przewrócenia normalnej pracy systemu po ewentualnej awarii.

Usługi związane ze stronami www (od serwera po aktualizacje) oraz pomoc przy obsłudze różnych portali.

Wykonujemy najtrudniejsze zlecenia, gdyż posiadamy kadrę doświadczonych specjalistów, których kompetencje mają źródło w informatyce medycznej, bankowej i wielu innych.