e-rejestracja i drEryk
W maju 2014 roku, Ericpol Sp. z o.o . - producent oprogramowania drEryk udostępnił użytkownikom oprogramowania portal internetowy e-rejestracja.
GuardLogic posiada niezbędne kompetencje pozwalające na uruchomienie funkcjonalnosci jak również jej integrację z posiadana stroną www placówki.
Jeśli placówka nie posiada strony www - oferujemy komplet usług związanych z jej uruchomieniem.
Zapraszamy
Moduł Rozliczeń Prywatnych
Moduł Rozliczeń Prywatnych w drEyk
Jest to dodatkowa funkcjonalność zaproponowana przez Producenta, a mająca na celu obsłużenie wizyt komercyjnych w Placówce nie posiadającej umowy z NFZ, lub też w Placówce, która łączy usługi komercyjne z usługami medycznymi udzielanymi w ramach podpisanej umowy z NFZ.
- Moduł Prywatny umożliwia rozliczanie prywatnych usług medycznych takich jak wizyty, konsultacje, badania, zabiegi itp.
- W Module Prywatnym to Kierownik Medyczny ma możliwość samodzielnego skonfigurowania usług i cennika oraz powiązania ich w pakiety usług i przypisania pacjentowi.
- drEryk umożliwia jednoczesne korzystanie z Modułu Rozliczeń Prywatnych i z NFZ – pełne dane w jednej bazie.
- drEryk Umożliwia wybór sposobu rozliczania wizyty (prywatna/rozliczana w NFZ) Na poziomie rejestracji, z możliwością modyfikacji przypisanych w rejestracji usług przez lekarza.
- drEryk umożliwia wprowadzenie dwóch osobnych pul recept (dla wizyt prywatnych i rozliczanych przez NFZ)
- Rodzaje wizyt są w czytelny sposób rozdzielone i widoczne w harmonogramie lekarzy.
Panel Kierownika Medycznego
Osoba pełniąca funkcję kierownika placówki medycznej jest użytkownikiem posiadającym dostęp do pełnej funkcjonalności systemu.
Panel Rejestracji
Obsługa pacjenta zazwyczaj zaczyna się w rejestracji. Program drEryk udostępnia funkcjonalny i prosty w obsłudze moduł przeznaczony dla pracowników rejestracji:
Panel Lekarza POZ i AOS
Program drEryk udostępnia zarówno lekarzowi podstawowej opieki zdrowotnej (POZ) jak i lekarzowi ambulatoryjnej opieki specjalistycznej (AOS) panel do obsługi pacjenta, który wcześniej został do niego zarejestrowany. Umożliwia on kompleksową obsługę pacjenta na jednym ekranie, oraz generowanie i przegląd danych dotyczących jego leczenia.
Panel lekarza AOS - szczegółowo
Panel Lekarza Ambulatoryjnej Opieki Specjalistycznej (AOS) jest bardzo zbliżony do panelu lekarza POZ. Dodatkow zapewnia dostęp do słownika kodów ICD-9 z procedurami medycznymi oraz listy produktów jednostkowych.
Panel Pielęgniarki Ambulatoryjnej
Panel pielegniarki ambulatoryjnej umożliwia realizację szeregu funkcji potrzebnych w placówce medycznej. Oprócz czynności związanych z obsługą typowych zabiegów ambulatoryjnych, moduł ten pozwala także zrealizować wiele zadań ułatwiajacych obsługę pacjenta. Funkcje te odnajdziemy także w innych (specjalistycznych) panelach pielegniarskich takich jak Pielęgniarka Rodzinna czy Pielegniarka OPD.
Panel Pielęgniarki Rodzinnej
Moduł pielęgniarki rodzinnej pozwala na prowadzenie kart opieki nad pacjentami, a ponadto zawiera także wiele funkcji które możemy odnależć w module pielegniarki ambulatoryjnej. Zasadniczą różnicą jest jednak zakres realizowanych zleceń które możemy odnależć w tych modułach. Analogiczny do niego jest panel położnej w stosunku do którego różnica polega tylko na liście realizowanych zleceń.
Panel Pielęgniarki OPD
Panel Pielęgniarki OPD umożliwia wystawianie zleceń i prowadzenie ewidencji wykonanych zabiegów w ramach długoterminowej opieki pielęgniarskiej.
Panel Położnej
Panel położnej funkcjonalnie jest identyczny z panelem pielęgniarki rodzinnej. Zasadniczą różnicą jest jedynie rodzaj zleceń dostępnych do realizacji w tych modułach.
Panel Pielęgniarki Szkolnej
Panel pielęgniarki szkolnej umożliwia rejestrację szeregu czynności pielęgniarskich realizowanych w placówkach szkolnych. Moduł ten automatyzuje obsługę pielęgniarską szkół.