Artykuły

e-rejestracja i GuardLogic

GuardLogic oferuje szereg usług związanych z udostępnieniem portalu e-rejestracja. Zapraszamy do wspólnego rozwiązania Państwa problemów.

Twój problem Nasza oferta rozwiązania
Nie mam własnej strony www By korzystać z systemu e-rejestracja, placówka służby zdrowia powinna posiadać własną stronę www. Na wspomnianej stronie, ponad standardowymi informacjami o przychodni, powinien zostać zdefiniowany specjalny link, pozwalający zainteresowanym pacjentom dostać się na wspomniany portal e-rejestracji. GuardLogic oferuje pomoc przy rejestracji domeny, udostępni system CMS na swoich serwerach www i pomoże w stworzeniu adekwatnej zawartości.
Mój dostawca Internetu nie oferuje stałego adresu IP Wiele placówek medycznych korzysta z usług dostępowych do sieci typu Neostrada. Tego rodzaju usługi nie przewidują udostępnienia stałego adresu IP. GuardLogic oferuje w tym przypadku własne rozwiązanie typu Dynamiczny Serwer Nazw (DDNS)  
Nie wiem czy ktoś korzysta z mojej strony www GuardLogic oferuje pomoc w uruchomieniu systemu raportującego ruch na wskazanej stronie www. Dzięki temu wiadomo będzie jak często nasza strona jest odwiedzana i z jakiego powodu.